KONST / Litografier / Färglitografi 15307184
nr 1530 7184
Roland K Nilsson
(f. 1942), Sverige
Interiör, Signerad, numrerad 283/360. Färglitografi, bildmått: 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 75x 59 cm
Roland K Nilsson, född 1942 i Malmö, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:08:18
Roland K Nilsson
Läs mer om Roland K Nilsson